20 December (տեսանյութ) Team-ի Կայուն զարգացման պարտատոմսերը ցուցակվեցին Հայաստանի ֆոնդային բորսայում
13 December Team ընկերությունների խումբը ձեռք է բերել իռլանդական Imagine օպերատորի բաժնետոմսերի վերահսկող փաթեթը
06 December Beacon 1.1 արժեքի փոփոխություն
- 03 October Երկարացրու ամառը, խաղարկության յոթերորդ փուլ 04/10/24 թ․-ին ժամը 14:00-ին տեղի կունենա գովազդային վիճակախաղի խաղարկության յոթերորդ փուլը, որին կմասնակցեն 23/09/24 -30/09/24 թթ․ Honor 200 Lite հեռախոսի գնորդները, պրոմոյի շրջանակներում տրամադրվող SIM քարտի` TeamTok կանխավճարային սակագնային փաթեթի հեռախոսահամարով։ Հաղթող հեռախոսահամարներն ընտրվելու են պատահական թվերի գեներատորի միջոցով։ Հետևեք մեզ Team-ի Facebook-յան և YouTube-յան ալիքների պաշտոնական էջերում: Մանրամասն պայմաններ՝ https://www.telecomarmenia.am/hy/B2S?s
- 30 September Իրականացվող ակցիաների վաղաժամ դադարեցում Տեղեկացնում ենք որ Ֆիզիկական անձ հանդիսացող և «Իմ ընկերությունը» ծառայության «Տելեկոմ Արմենիա» ԲԲԸ բաժանորդների համար COSMO 4 9900 և COMBO 4 9900 սակագնային փաթեթների համար գործող հատուկ առաջարկը վաղաժամ դադարեցվել է 30․09․2024-ին ստորև նշված քաղաքներում։ Վայք Չարենցավան Վանաձոր
- 23 September Երկարացրու ամառը, խաղարկության վեցերորդ փուլ 24/09/24 թ․-ին ժամը 14:00-ին տեղի կունենա գովազդային վիճակախաղի խաղարկության վեցերորդ փուլը, որին կմասնակցեն 16/09/24 -22/09/24 թթ․ Honor 200 Lite հեռախոսի գնորդները, պրոմոյի շրջանակներում տրամադրվող SIM քարտի` TeamTok կանխավճարային սակագնային փաթեթի հեռախոսահամարով։ Հաղթող հեռախոսահամարներն ընտրվելու են պատահական թվերի գեներատորի միջոցով։ Հետևեք մեզ Team-ի Facebook-յան և YouTube-յան ալիքների պաշտոնական էջերում: Մանրամասն պայմաններ՝ https://www.telecomarmenia.am/hy/B2S?s
- 16 September Երկարացրու ամառը, խաղարկության հինգերորդ փուլ 17/09/24 թ․-ին ժամը 14:00-ին տեղի կունենա գովազդային վիճակախաղի խաղարկության հինգերորդ փուլը, որին կմասնակցեն 09/09/24 -15/09/24 թթ․ Honor 200 Lite հեռախոսի գնորդները, պրոմոյի շրջանակներում տրամադրվող SIM քարտի` TeamTok կանխավճարային սակագնային փաթեթի հեռախոսահամարով։ Հաղթող հեռախոսահամարներն ընտրվելու են պատահական թվերի գեներատորի միջոցով։ Հետևեք մեզ Team-ի Facebook-յան և YouTube-յան ալիքների պաշտոնական էջերում: Մանրամասն պայմաններ՝ https://www.telecomarmenia.am/hy/B2S?s
- 09 September Երկարացրու ամառը, խաղարկության չորրորդ փուլ 10/09/24 թ․-ին ժամը 14:00-ին տեղի կունենա գովազդային վիճակախաղի խաղարկության չորրորդ փուլը, որին կմասնակցեն 02/09/24 -08/09/24 թթ․ Honor 200 Lite հեռախոսի գնորդները, պրոմոյի շրջանակներում տրամադրվող SIM քարտի` TeamTok կանխավճարային սակագնային փաթեթի հեռախոսահամարով։ Հաղթող հեռախոսահամարներն ընտրվելու են պատահական թվերի գեներատորի միջոցով։ Հետևեք մեզ Team-ի Facebook-յան և YouTube-յան ալիքների պաշտոնական էջերում: Մանրամասն պայմաններ՝ https://www.telecomarmenia.am/hy/B2S?s
- 02 September Երկարացրու ամառը, խաղարկության երրորդ փուլ 03/09/24 թ․-ին ժամը 14:00-ին տեղի կունենա գովազդային վիճակախաղի խաղարկության երրորդ փուլը, որին կմասնակցեն 26/08/24 -01/09/24 թթ․ Honor 200 Lite հեռախոսի գնորդները, պրոմոյի շրջանակներում տրամադրվող SIM քարտի` TeamTok կանխավճարային սակագնային փաթեթի հեռախոսահամարով։ Հաղթող հեռախոսահամարներն ընտրվելու են պատահական թվերի գեներատորի միջոցով։ Հետևեք մեզ Team-ի Facebook-յան և YouTube-յան ալիքների պաշտոնական էջերում: Մանրամասն պայմաններ՝ https://www.telecomarmenia.am/hy/B2S?s
- 26 August Երկարացրու ամառը, խաղարկության երկրորդ փուլ 27/08/24 թ․-ին ժամը 14:00-ին տեղի կունենա գովազդային վիճակախաղի խաղարկության երկրորդ փուլը, որին կմասնակցեն 19/08/24 -25/08/24 թթ․ Honor 200 Lite հեռախոսի գնորդները, պրոմոյի շրջանակներում տրամադրվող SIM քարտի` TeamTok կանխավճարային սակագնային փաթեթի հեռախոսահամարով։ Հաղթող հեռախոսահամարներն ընտրվելու են պատահական թվերի գեներատորի միջոցով։ Հետևեք մեզ Team-ի Facebook-յան և YouTube-յան ալիքների պաշտոնական էջերում: Մանրամասն պայմաններ՝ https://www.telecomarmenia.am/hy/B2S
- 19 August Երկարացրու ամառը, խաղարկության առաջին փուլ 20/08/24 թ․-ին ժամը 14:00-ին տեղի կունենա գովազդային վիճակախաղի խաղարկության առաջին փուլը, որին կմասնակցեն 09/08/24 -18/08/24 թթ․ Honor 200 Lite հեռախոսի գնորդները, պրոմոյի շրջանակներում տրամադրվող SIM քարտի` TeamTok կանխավճարային սակագնային փաթեթի հեռախոսահամարով։ Հաղթող հեռախոսահամարներն ընտրվելու են պատահական թվերի գեներատորի միջոցով։ Հետևեք մեզ Team-ի Facebook-յան և YouTube-յան ալիքների պաշտոնական էջերում: Մանրամասն պայմաններ՝ https://www.telecomarmenia.am/hy/B2S
26 September Koreez համադպրոցական մրցույթի հաղթողները մրցանակներ ստացան Team Telecom Armenia-ից
- 09 September «Տելեկոմ Արմենիա» ՓԲԸ տեղեկացնում է «Տելեկոմ Արմենիա» ՓԲԸ տեղեկացնում է, որ 2022թ.-ի սեպտեմբերի 20-ից փոխվում են արխիվային «Զանգառատ», «Հարմար», «Ռեմիքս» կանխավճարային սակագնային փաթեթների՝ տեղական ելքային զանգերի տևողության հաշվարկման պայմանները։ Մանրամասն՝ https://www.telecomarmenia.am/hy/mobile-tariffs/archive/
24 August «Տիեզերական զրույցներ» երեխաների համար՝ Team Telecom Armenia-ից ու STARMUS-ից
- 29 July Հայտնի են Entrepreneurship World Cup 2022 ազգային փուլի կիսաեզրափակիչ անցած թիմերը Հայաստանի ամերիկյան համալսարանի (ՀԱՀ) Ձեռներեցության եւ նորարարական տեխնոլոգիաների կենտրոնը (EPIC) հայտարարել է մրցույթի կիսաեզրափակիչ փուլ անցած մասնակից թիմերին։ Ավելի քան 110 թիմերից 99-ը հաղթահարել են նախնական փուլը, իսկ 34-ն անցել են կիսաեզրափակիչ փուլ։ Ընտրությունն իրականացվել է 48 մասնագետների կողմից, որոնք յուրաքանչյուր հայտ ուսումնասիրել և գնահատել են՝ ըստ EWC-ի միջազգային գնահատման ստանդարտների։ EWC մրցույթի ազգային կիսաեզրափակիչը կանցկացվի օգոստոսի 1-ին և 2-ին։ Կանխատեսվում է