0%-0%-0% ապառիկ 30․000 դրամը գերազանցող արժեքով ապրանքների համար
Team Telecom Armenia-ում 11.02.2025 – 15.02.2025 ներառյալ, վաճառքի ներկայացված  30․000 դրամը գերազանցող արժեքով ապրանքների(բացի ստորև 1 և 2 կետերում նշված դեպքերի)  համար, գործում է ապառիկի հատուկ պայմաններ՝
0% կանխավճար, 0% սպասարկման վճար, 0% տարեկան տոկոսադրույք առաջին 12 ամիսների համար։
13-րդ ամսից սկսած  ամսական վճարին ավելանալու է նաև բանկի կողմից սահմանված հավելյալ վճարները։
Team Telecom Armenia-ի ապրանքների տեսականուն կարելի է ծանոթանալ առցանց խանութում   https://www.telecomarmenia.am/eshop/hy
Ապառիկի նշյալ հատուկ պայմանը գործում է  Ինեկոբանկի և Յունիբանկի միջոցով ապրանքը ձեռք բերելու դեպքում։ Առաջարկը գործում է Տելեկոմ Արմենիա ԲԲԸ-ի բոլոր մասնաճյուղերում, որոնց հասցեներին հնարավոր է ծանոթանալ՝ անցնելով այս հղումով։ Առաջարկը գործում է միայն ֆիզիկական անձանց համար։
1․ Սույն առաջարկը չի տարածվում Տելեկոմ Արմենիա-ի Ամիրյան մասնաճյուղում  Apple-ի համար գործող ապառիկի մասով  նմանատիպ ակցիայի ապրանքների համար, քանզի դրանց դեպքում գործում է այդ նշյալ՝ արդեն իսկ գործող առաջարկը, որի դեպքում ապառիկի հատուկ պայմանները նույնն են ինչ սույն ակցիայինը և այն արդեն իսկ մեկնարկված է։
2․ Սույն առաջարկը չի տարածվում Տելեկոմ Արմենիա-ի մասնաճյուղերում այս պահին Samsung-ի պրեմիում մոդելների համար գործող ապառիկի մասով   նմանատիպ ակցիայի ապրանքների համար, քանզի դրանց դեպքում գործում է այդ նշյալ՝ արդեն իսկ գործող առաջարկը, որի դեպքում ապառիկի հատուկ պայմանները նույնն են ինչ սույն ակցիայինը և այն արդեն իսկ մեկնարկված է։